Dantų balinimas namuose – ką svarbu žinoti?

Sveikais ir gražiai dantimis pasirūpinti yra tiesiog būtina. Reguliarus dantų balinimas namuose, o ne tik kartais apsilankant odontologo kabinete, padės pasiekti dar geresnius rezultatus. Šiame straipsnyje sužinosite, ką svarbu daryti patiems norint pasirūpinti tinkamu dantų balinimu namų sąlygomis. Sužinokite geriausius specialistų pateikiamus pasiūlymus ir nepraleiskite progos įgyvendinti juos kasdieninėje praktikoje! 

Paprastos priemonės balinti dantims

Siekiant pasirūpinti dantų baltumu, pradžiai užtenka labai paprastų balinamųjų priemonių – specialaus dantų šepetėlio ir balinamosios dantų pastos. Kruopštus ir ilgas valymas bent du kartus per dieną padės pasiekti geresnius rezultatus. Balinamoji dantų pasta yra iš natūralių komponentų, neturi jokios chemijos todėl visiškai nekenkia sveikatai.

Balinantis burnos irigatorius

Kuomet įprastų balinimo priemonių dantims neužtenka, metas panaudoti balinančius Waterpulse burnos irigatorius. Ne paslaptis, jog išbalinti dantis įprastomis priemonėmis yra nelengva. Tai įmanoma, tačiau norint gerų rezultatų tenka įdėti daug pastangų – mūsų kraštų gyventojų dantys yra natūraliai kiek pageltę, veikia klimatas, įprastai valgomi maisto produktai, genetika. 

Balinantis burnos irigatorius padės ganėtinai greitai ir be didelių pastangų išbalinti dantis. Burnos irigatorius – tai paprastas, tačiau efektyvus, vandens srovės principu veikiantis prietaisas, sukurtas pagal profesionalių odontologų rekomendacijas. Specialus irigatorius išbalins dantis, naudojant jį reguliariai palaikomas dantų baltumas ir sveikata.
Dantų balinimas namuose – greitai, lengvai ir profesionaliai. Pasirūpinkite dantų balinimu naudodami efektyvias balinimo priemones patys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *